Nowe mieszkania Piaseczno

Nowe mieszkania Piaseczno

TEDEX Service Sp. z o. o. to doświadczona polska firma deweloperska z siedzibą w Piasecznie, która od 2001 roku działa na rynku robót ogólnobudowlanych i proponuje nowoczesne mieszkania.

Przez szereg lat zdobyła multum doświadczenia przy realizacji różnorodnych obiektów, w tym budynków produkcyjnych, biurowo-magazynowych, stacji paliw płynnych i renowacji obiektów pałacowych. Firma TEDEX Service zawsze stawia na jakość a oprócz tego innowacyjność w swoich projektach.

Za sprawą tego, jej inwestycje odpowiadają na potrzeby rynku a oprócz tego klientów, a także spełniają najwyższe standardy. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów i wykorzystuje najnowsze technologie budowlane, co umożliwia na dokonanie lepszej efektywności energetycznej i wyższego standardu wykończenia. TEDEX Service trudni się w budowie innowacyjnych kompleksów mieszkaniowych, których inwestycje znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Firma w swojej propozycji ma szereg projektów, w tym osiedli w Piasecznie, które składają się z budynków z mieszkaniami o różnej powierzchni. Osiedla w pełni ogrodzone, mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak miejsca parkingowe, rowerowe, place zabaw i strefy rekreacyjne. TEDEX Service dba o to, tak aby każdy projekt był zgodny| z najwyższymi normami a oprócz tego odpowiadał na potrzeby klientów. Firma proponuje całościową obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie a oprócz tego budowę, aż do sprzedaży mieszkań. Prócz tego, TEDEX Service proponuje także usługi doradztwa inwestycyjnego, które umożliwia na dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Firma TEDEX Service jest także niebywale doświadczona w realizacji obiektów przemysłowych i magazynowo-logistycznych. W swojej dotychczasowej działalności przedsiębiorstwo wykonała multum projektów, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. TEDEX Service proponuje kompleksowe usługi budowlane, w tym projektowanie, budowę i modernizację budynków przemysłowych a oprócz tego magazynów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 03.10.2023 11:10:03)

Podlinkuj wpis: