Polityka prywatności

Polityka prywatności

Przetwarzanie Danych Osobowych (RODO)

W zgodzie z Rozporządzeniem2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia kwietnia 2016 r. Meverywhere Sp. z o.o. przygotowała dla swoich klientów jasną Politykę Prywatności informującą o przechowywanych i przetwarzanych danych, a take mozliwosci ich usunięcia.

1. Meverywhere - Podmiot przetwarzający dane

W przypadku kiedy klient przechowuje dane osobowe na serwerach Skynode, Meverywhere staje się podmiotem przetwarzającym dane. Zobowiązuje się tym samym przetwarzać dane wyłącznie zgodnie z postanowieniami administratora danych. Meverywhere udostępnia swoim klientom wzór umowy powierzenia danych, na podstawie której świadczone są usługi oraz opisywane cele przetwarzania danych.

2. Meverywhere - Administrator danych

Meverywhere gromadzi i wykorzystuje dane wyłącznie do celów w jakich zostały zgromadzone. Wyłacznie do koniecznych informacji. Tj.: zarządzanie kontaktem z klientami (poprawa jakości usług i wydajności, marketing i informacje handlowe). Dane kontaktowe przechowujemy przez czas świadczenia usługi, tak aby podnieść jakość świadczonych przez Meverwyhere usłyg. Dodatkowo przechowujemy w.w. dane przez okres 36 miesięcy po zakończeniu umowy, na wypadek ządań ze strony klientów. Po tym okresie dane oraz ich kopie są usuwane ze wszytskich nośników. Dane kontaktowe na potrzeby kontaktu handlowego zbieramy wyłącznie po ówczesnej zgodzie klienta. Klient ma prawo do cofnięcia wydanej wcześniej zgody w kazdym momencie, a takze do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwazrania oraz usunięcia swoich danych, przez administratora danych.

3. Obowiązki Meverywhere

Przetwarzanie danych wyłącznie do wcześniej określonych celów związanych z realizacją usług, stosowanie najwyzszychstandardow bezpieczenstwa, powiadomienie właściwych organów o wykryciu naruszeń, które mogą skutkować zagrozeniem praw i swobód osób, których dane zostały naruszone.

4. Wszystkie prawa osób, których dane są przetwarzane

- Prawo dostępu do danych

- Prawo do sprostowania danych

- Prawo do bycia zapomnianym

- Prawo do ograniczenia przetwarzania danych

- Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz niepodleganiu decyzjom opartych na zautomatyzowanym przetwarzaniu

- Prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru

5. Lokalizacja danych

Wszystkie dane osobowe przechowywane i przetwarzane są na terenie Unii Europejskiej. Meverywhere nie wysyła danych do podmiotów znajdujących się poza terenami Unii Europejskiej jak i nie przechowuje danych na serwerach poza Unią Europejską. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat RODO zapraszamy do zapoznania się z rozporządzeniem dostępnym na stronie: EUR-Lex

Zacznij kontrolować dane swojej firmy
z Rodo Firewall

Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.